Zabawa choinkowa

W karnawale, w karnawale niech muzyka dla nas gra…

Długo wyczekiwana przez wszystkich uczniów,  coroczna zabawa choinkowa jak zwykle była wielkim wydarzeniem dla uczniów naszej szkoły. 17 stycznia, wszyscy uczestnicy zabawy choinkowej zabrali ze sobą świetne humory i dali się porwać wesołym rytmom. Przystrojona balonami i serpentynami sala gimnastyczna wyglądała zupełnie inaczej niż zwykle. Rada Rodziców przygotowała przepyszny poczęstunek, a konkursy i zabawy były dodatkową atrakcją. Tegoroczna zabawa z pewnością należała do udanych. Dzieci bawiły się wspaniale, a muzykę i liczne zabawy organizował DJ . Wspomnienia tych miłych chwil na długo zagoszczą w ich sercach.

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Różności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.