Walentynki – zabawa choinkowa

W karnawale, w karnawale niech muzyka dla nas gra…

Jak co roku, karnawał i zabawa choinkowa to jedno ze szkolnych wydarzeń na które czekają wszyscy uczniowie. W tym roku szkolnym w tym dniu dodatkowo świętowaliśmy Dzień Świętego Walentego. Poczta Walentynkowa, która stała się już tradycją w naszej szkole, dostarczyła dzieciom wielu miłych wrażeń, gdyż każdy w dowód sympatii otrzymał „Walentynkę” z życzeniami. W dobrych nastrojach, o godzinie 13:00, przedszkolaki, wraz z młodszymi uczniami rozpoczęli bal karnawałowy. Grupa starszych uczniów ruszyła do tańca o godzinie 16.00. Wszyscy bawili się bardzo wesoło przy znanych i lubianych przebojach. Uśmiechnięte i radosne twarze najlepiej świadczyły o dobrej zabawie, a pyszny poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców doskonale wszystkim smakował.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Różności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.