Walentynki

W czwartek, 15 lutego uczniowie naszej szkoły obchodzili walentynki. W tym dniu wszyscy mieli okazję wyznać swoje uczucia osobom, które darzą sympatią. Specjalnie dla nich samorząd uczniowski przygotował pocztę walentynkową, która przekazywała ozdobne, najczęściej własnoręcznie zrobione liściki z walentynkowym wierszykiem wybranej osobie. Wśród tej niezwykłej korespondencji nie zabrakło wyrazów sympatii skierowanych pod adresem pani dyrektor, nauczycieli i wychowawców. Atmosferę tego dnia tworzył również odpowiedni wystrój klas, dominował kolor czerwony i niezliczona ilość czerwonych serc, pojawiających się w różnych miejscach w szkole. Walentynki przyniosły wszystkim bawiącym się w szkole wiele radości. Przekonaliśmy się jak wiele znaczą dla nas te drobne gesty, na jakie zdobyliśmy się w tym dniu wobec innych.