VIII Międzynarodowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Przeprowadzana corocznie w naszej szkole akcja „Międzynarodowego Dnia Tabliczki Mnożenia” jest  wielkim szkolnym wydarzeniem – wszyscy bardzo chętnie biorą w niej udział.  Nauczycielka Matematyki – pani Barbara Lisowska wraz z uczniami klasy VIII w roli egzaminatorów, w przyjemny  i niecodzienny sposób sprawdzili znajomość tabliczki mnożenia nie tylko wśród uczniów ale również wśród dorosłych. Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji, wspólna zabawa zachęciła ich do dalszej nauki, a matematyczne święto na długo zostanie w ich pamięci. Każdy kto w tym dniu poprawnie rozwiązał działania matematyczne z dumą nosił przyklejoną naklejkę symbolizującą tę akcję.