VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

29 września w naszej szkole po raz drugi a na świecie po raz siódmy  odbył się Dzień Tabliczki Mnożenia. W tym roku do akcji zgłosiły się 3,883 szkoły!

Wszystko odbyło się za sprawą i pod czujnym okiem pani Barbary Lisowskiej – nauczycielki matematyki. Uczniowie klasy VII stali się egzaminatorami i sprawdzali znajomość tabliczki mnożenia nie tyko wśród uczniów, ale również wśród dorosłych – nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Akcja odbyła się w przyjaznej atmosferze i w formie zabawy. Nawet przedszkolaki mogły odkryć czym jest matematyka i pokazać że i oni potrafią liczyć. Każdy kto w tym dniu poprawnie rozwiązał działania matematyczne z dumą nosił przyklejoną naklejkę symbolizującą tę akcję. Warto jeszcze dodać, że w szkole nie było osoby która nie otrzymałaby takiej naklejki, więc śmiało można powiedzieć, że Tabliczka Mnożenia w naszej szkole ma się bardzo dobrze!

 

więcej zdjęć …….

Ten wpis został opublikowany w kategorii Różności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.