Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 – pożegnanie klasy VIII

Rok szkolny 2018/2019 dobiegł końca. Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy i nauki przyszedł długo wyczekiwany przez uczniów czas wakacji. Zanim jednak uczniowie udali się na zasłużony odpoczynek, w dniu 19 czerwca uczestniczyli w uroczystym zakończeniu roku szkolnego. Wszyscy otrzymali promocję do klas starszych, a ósmoklasiści,  z wysokimi wynikami, i po serdecznym pożegnaniu kolegów z klasy siódmej udadzą się do wybranych przez siebie szkół.

Zamykając rok szkolny, pani dyrektor Teresa Dyrkacz podsumowała osiągnięcia wychowanków, życzyła uczniom na te najbliższe tygodnie ciekawych przeżyć, interesujących spotkań, pięknych podróży, a przede wszystkim zasłużonego odpoczynku. Po tych wzruszających i miłych chwilach,  uroczystości dobiegły końca, a rok szkolny uznano za zamknięty.

Wszystkim życzymy wakacyjnego odpoczynku oraz zebrania wielu sił, aby za rok powtórzyć edukacyjne sukcesy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Różności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.