Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Tak niedawno rozstaliśmy się, a znów nadszedł czas powrotu i spotkania. Za nami dwa miesiące wspaniałych beztroskich wakacji.
Nowy rok szkolny 2019/2020 przywitaliśmy mszą świętą i uroczystą akademią. Szczególnie serdecznie powitaliśmy pierwszoklasistów i ich rodziców. Po części artystycznej nastąpiła część oficjalna – uroczyste “Pasowanie na Ucznia”. Po odśpiewaniu hymnu państwowego uczniowie klasy pierwszej ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką, sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Pani dyrektor dokonała symbolicznym ołówkiem aktu pasowania na ucznia.  Po ceremonii pasowania Pani Dyrektor pogratulowała  pierwszakom i życzyła im samych sukcesów, a na zachętę i dobry początek wszyscy pierwszoklasiści otrzymali dyplomy i słodkości. Był to dzień pełen wrażeń i radości, który na długo pozostanie w pamięci każdego pierwszoklasisty!

 

Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy radości, zapału do pracy oraz sukcesów w nauce!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Różności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.