Szkolny konkurs recytacji poezji patriotycznej

Przeprowadzony 8 maja, szkolny konkurs poezji patriotycznej jest kolejnym działaniem w ramach projektu “Szkoła młodych Patriotów”. Konkurs miał na celu upowszechnienie piękna języka ojczystego, promowanie patriotyzmu oraz rozbudzenie wrażliwości na piękno polskiej poezji. Komisja konkursowa w składzie pań: Teresa Dyrkacz oraz Dominika Stec dokonała oceny i wybrała zwycięzców, opierając swoją ocenę na interpretacji wybranego utworu, kulturze słowa oraz ogólnym wyrazie artystycznym.

Zwycięzcy szkolnego konkursu poezji patriotycznej:

I miejsce: Izabela Środoń Kornelia Ciosek oraz  (klasa VI

II miejsce: Kinga Gorzelany, Oliwia Holweger (klasa IV)

                             Wyróżnienia: Julia Ożóg (klasa I), Klaudia Zając (klasa IV), Julia Stec (klasa VI) oraz Kamila Noga (klasa V)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Różności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.