Szkoła Młodych Patriotów

3 grudnia 2018 nasza szkoła otrzymała certyfikat „Szkoły Młodych Patriotów”. Jest to wynik udziału w projekcie ogólnopolskim, organizowanym przez Studium Prawa Europejskiego w Warszawie. Przez 6 miesięcy realizowaliśmy wyznaczone zadania o tematyce patriotycznej i niepodległościowej. Była to jedna z form obchodów w naszej szkole 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Uczniowie i pracownicy szkoły włączyli się aktywnie w realizację zadań, które następnie były oceniane przez instytut w Warszawie. Szkoła przeszła pozytywnie wszystkie etapy i dołączyliśmy do kilkuset szkół w Polsce „Młodych Patriotów. Koordynatorem projektu w szkole była Pani mgr Maria Winiarska. Udział w przedsięwzięciu był okazją do przypomnienia i utrwalenia takich wartości, jak wolność, patriotyzm, honor, poświęcenie. Obecnie kontynuujemy działania w ramach projektu „Szkoła dla Niepodległej”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Różności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.