Szkoła młodych Partiotów

Rok 2018 to czas wyjątkowy… wie o tym każdy uczeń naszej szkoły. W ramach przygotowań do celebrowania setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, w marcu przystąpiliśmy do projektu „Szkoła młodych patriotów”. Z tej okazji, w naszej szkole organizowane są inicjatywy oraz konkursy o tematyce patriotycznej, które mają na celu przybliżenie dzieciom wydarzeń historycznych oraz budowanie szacunku do naszej Ojczyzny i Polskiej historii.

W marcu dzieci przygotowały plakaty: „Patriotyzm na co dzień. Co dla mnie oznacza bycie patriotą”. W kwietniu, przedszkolaki oraz uczniowie wszystkich klas wzięli udział w lekcji patriotyzmu którą przeprowadził pan Maciej Rędziniak, pracownik Instytutu Pamięci Narodowej w Rzeszowie. Każda klasa przygotowała również plakat: „100 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości”

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Różności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.