Świąteczne przygotowania – Pieczenie Pierników

Choć za oknem szaro i zimno, a pogoda nie nastraja do zabawy na szkolnym boisku, nasi uczniowie nie zapomnieli że grudzień zapowiada czas, na który wszyscy czekają – Boże Narodzenie. Przygotowania do tych radosnych świat w naszej szkole zaczęły się już z początkiem grudnia. Nie tylko dekoracje którymi uczniowie ozdabiali swoje klasy, oraz wykonywane kartki świąteczne przypominały że Boże Narodzenie jest tuż tuż… Uczniowie z klasy III i IV, pod opieką swoich wychowawczyń, pani Bożeny Jakóbowicz oraz pani Dominiki Stec, upiekły pierniczki. Grupa przedszkolaków również włączyła się w te świąteczne przygotowania. Wszyscy ochoczo zabrali się do pracy, a dzięki zaangażowaniu uczniów, przygotowania do wypieków oraz ozdabianie pierników szły sprawnie i gładko. Zapach pieczonych pierników, który unosił się w szkole jeszcze bardzo długo, wprawił wszystkich w prawdziwie świąteczny nastrój.

więcej zdjęć…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Różności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.