Sprzątanie Świata

14 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w  akcji „Sprzątania świata” – wspólnej lekcji ekologii której celem jest promowanie porządku, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejsza się nasz negatywny wpływ na środowisko. Wszyscy uczniowie zaopatrzeni w worki, rękawice oraz dobry humor wyruszyli w teren z zamiarem posprzątania okolicy. Nikogo nie trzeba było zachęcać ani namawiać na takie „sprzątanie”. Po wielu deszczowych i pochmurnych dniach, pogoda nareszcie sprzyjała i dobry nastrój udzielił się wszystkim. Wszystkie klasy brały udział w rywalizacji – konkursie na największą ilość zebranych śmieci. Zdecydowanym zwycięzcą okazała się klasa piąta, której uczniowie zebrali najwięcej odpadów.

więcej zdjęć…..

Ten wpis został opublikowany w kategorii Różności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.