Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

W dniu 1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny. W związku z pandemią COVID 19 na terenie szkoły obowiązują obostrzenia sanitarne i rozpoczęcie roku odbędzie się według następujących zasad:

Na godzinę 8.00 na spotkanie z wychowawcą przychodzą dzieci z oddziału przedszkolnego

Na godzinę 9.00 klasy 1-3, a na godzinę 10.00 klasy 4-8.

Na teren szkoły mogą wejść tylko uczniowie. Wyjątek stanowią rodzice nowo przyjętych dzieci do oddziału przedszkolnego. Uczniowie przychodzą do szkoły z zakrytymi ustami i nosem (maseczki lub przyłbice).

Jak co roku, w dniu rozpoczęcia nauki uczniowie otrzymają komplety podręczników. Jeśli rodzice lub uczniowie potrzebują nowego hasła do dziennika elektronicznego prosimy o zgłoszenie takiej informacji wychowawcom.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.