Rozpoczęcie nowego roku szkolnego

Tradycyjnie rok szkolny 2018/2019 rozpoczęła msza św. w kościele. Następnie uczniowie, rodzice oraz nauczyciele zebrali się w szkole. Tu oficjalnie zostali powitani przez Panią Dyrektor, która szczególnie ciepłe słowa skierowała do pierwszoklasistów oraz dzieci z oddziału przedszkolnego, dla których było to niezwykle ważne wydarzenie, ponieważ dopiero rozpoczną swoją przygodę ze szkołą. Wszystkim życzyła, by w nowy rok szkolny wkroczyli z energią i entuzjazmem, a zdobywanie wiedzy nie było męczące i nudne, tylko stało się ich pasją, by szkoła była dla Uczniów miejscem rozwoju ich uzdolnień i zainteresowań, jak również miejscem radości i wielu przyjaźni.

Tradycją naszej szkoły jest ślubowanie klas I, które w tym roku również odbyło się w dniu rozpoczynającym nowy rok szkolny. Do szkolnej społeczności przybyło grono pierwszaków – 7 uczniów. Po ślubowaniu Pani Dyrektor pasowała pierwszaków na uczniów. Pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe akty ślubowania.

Wszystkim pierwszakom życzymy sukcesów w nauce!

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Różności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.