Podkarpacki Konkurs „The Voice of School”

Wzorem ubiegłych lat, 21 grudnia, 5 uczennic naszej szkoły wzięło udział już w III edycji konkursu piosenki i wiersza obcojęzycznego – „The Voice of School” organizowanego w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Babicy. Cztery uczennice klasy VII (Kornelia Ciosek, Izabela Środoń, Anita Strzępek oraz Barbara Skwierz) i Julia Stec – uczennica klasy VI, reprezentowały naszą szkołę w obydwu kategoriach tj. piosenka i wiersz.  Celem konkursu była prezentacja umiejętności wokalnych i językowych oraz propagowanie nauki języka angielskiego i niemieckiego poprzez piosenkę i wiersz. Pomimo ogromnej rywalizacji, bo w konkursie wzięło udział ponad 45 uczestników, Kornelia Ciosek zdobyła II miejsce, a Izabela Środoń wyróżnienie. Gratulujemy!

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Różności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.