Konkurs Geograficzny

Uczniowie naszej szkoły: Michał Kidacki, Kamil Górka, Przemysław Pytko (klasa VII) wzięli udział w Konkursie geograficzno-krajoznawczym pod hasłem: „Cudze chwalicie, swego nie znacie” dla uczniów szkół gimnazjalnych i podstawowych. Tematyka dotyczyła ogólnej wiedzy z zakresu geografii fizycznej oraz społeczno-gospodarczej Polski, ale przede wszystkim szczegółowych wiadomości dotyczących Sudetów i Karpat. Konkurs był zorganizowany pod patronatem Kuratora Oświaty w Rzeszowie, a organizatorem było Liceum Ogólnokształcące w Strzyżowie. W konkursie  uczestniczyli uczniowie szkół z terenu powiatu strzyżowskiego. Składał się z części pisemnej i ustnej. Uczniów do konkursu przygotowywała p. Maria Winiarska, nauczycielka historii i geografii.

Uczeń naszej szkoły, Michał Kidacki został Laureatem tego konkursu.

Gratulujemy!