Komers 2019

W środę, 12 czerwca 2019 roku, w naszej szkole odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów naszej szkoły – uczniów klasy VIII. Po części oficjalnej i poczęstunku przygotowanym przez rodziców, w doskonałych nastrojach uczniowie do późna bawili się przy muzyce.
Pożegnania uświadamiają nam, ze coś się kończy. Czas upływa bardzo szybko. Nie tak dawno witaliśmy tegorocznych ósmoklasistów, jako najmłodszych uczniów w szkole, a teraz po 8 latach nauki żegnają naszą szkołę. Te osiem lat, które upłynęły od chwili, gdy znaleźli się tutaj po raz pierwszy, to czas wypełniony radością sukcesów i goryczą porażek, zdobywaniem przyjaciół i poznawaniem otaczającej rzeczywistości.                   Tu poznali otaczający ich świat.