Kanapka z KLASĄ!

Promując zdrowy styl życia i zachęcając do tego, aby utrzymywać zbilansowaną i pełnowartościową dietę już po raz drugi w naszej szkole na stołach zagościło „zdrowe śniadanie” – tym razem pod hasłem: „Kanapka z klasą”. Po umyciu rąk, przygotowaniu składników, warzyw i owoców, uczniowie klasy VI oraz VII, i pod opieką  p. J. Brzostowskiej oraz p. K. Cieślak przystąpili do robienia kanapek – kroili, ozdabiali, wybierali te produkty, które im smakowały najbardziej. Mali kucharze według własnej fantazji przygotowali nie tylko smaczne i kolorowe, ale przede wszystkim zdrowe kanapki. Na zdrowe śniadanie uczniowie zaprosili przedszkolaków oraz wszystkich uczniów. Akcja została poprzedzona rozmową na temat zdrowego odżywiania, zdrowych produktów oraz konieczności spożywania śniadania, które daje energię na cały dzień.

 

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Różności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.