Dzień Nauczyciela

W tym roku szkolnym obchody Dnia Nauczyciela przyjęły inną formę niż zwykle. Uczniowie naszej szkoły nie przygotowali tradycyjnej akademii, dedykowanej swoim wychowawcom i nauczycielom. Zamiast niej był czerwony dywan i Oscary Edukacji wręczone każdemu nauczycielowi i pracownikowi naszej szkoły w wybranych kategoriach dla poszczególnych przedmiotów. Uroczystość rozpoczęła Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, Julia Kidacka w towarzystwie kolegi z klasy VII, Dawida Pytko rozpoczynając galę wręczania Oskarów. Każdy nagrodzony Oskarem w swojej kategorii nie miał sobie równych, a zabawny komentarz i fanfary sprawiły, że uśmiech nie schodził z twarzy zarówno nagradzanych, jak i publiczności.

Do obchodów Dnia Edukacji włączyła się również najmłodsza szkolna grupa, czyli przedszkolaki.  Dzieci przygotowały wiersz, piosenkę oraz życzenia dla Nauczycieli. W swój występ włożyły tyle zaangażowania i serca, że publiczność nie mogła ukryć uśmiechu. Za swój występ zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Uroczystość przygotował Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami: panią Joanną Brzostowską, panią Katarzyną Cieślak,  oraz wychowawczyni grupy przedszkolnej, pani Danuta Gierlak.

 

więcej zdjęć…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Różności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.