Dzień Wiosny

Jak przystało na prawdziwy „pierwszy” dzień wiosny, 21 marca słońce przywitało nas radośnie. Uczniowie naszej szkoły, w doskonałych humorach, z uśmiechem na twarzach oraz dawką pozytywnej energii i zabawy przywitali tę długo oczekiwaną porę roku. Zadbali o dobry nastrój, poprzez niecodzienny i niebanalny wygląd. Przedszkolaki przygotowały przedstawienie, witając wiosnę piosenkami i wierszami, a Samorząd Uczniowski przeprowadził zabawy i konkursy. Szkolny konkurs mody „Wiosenne Inspiracje”  był ukoronowaniem dnia.  By tradycji stało się zadość, przedszkolaki oraz młodsi uczniowie wyruszyli w plener z marzanną. Po takim powitaniu, Wiosna na pewno już z nami zostanie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Różności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.