Dzień Mamy

W miesiącach maju i czerwcu zdecydowanie bardziej myślimy o rodzinach – przecież w tak ważnych dniach jak Dzień Matki czy też Dzień Ojca, o najbliższych myśli się w szczególny sposób.  Z tej właśnie okazji, przedszkolaki oraz  uczniowie klasy i I II wraz z wychowawczyniami, panią Danutą Gierlak oraz panią Justyną Woźniak, zaprosili rodziców do Szkoły aby podziękować im za trud jaki codziennie wkładają w ich wychowanie. Były piosenki, i tańce. Kolejno występowali mali wokaliści i tancerze w piosenkach dla swoich Rodziców. Nie zabrakło również odrobiny poezji i prezentacji aktorskiego talentu. Niejedna mama miała łzę w oku a tato uśmiechem krył ogromne wzruszenie.