Dzień Babci i Dziadzia

Są takie dwa dni w roku, kiedy wnuczęta mogą wyrazić swoją miłość i wdzięczność kochanym babciom i dziadkom. To wyjątkowe dni, pełne uśmiechów, radości i wzruszeń. Na to święto czekają zarówno dzieci,  które chcą zaprezentować się przed swoimi babciami i dziadkami, jak i też seniorzy, dla których jest to okazja do wspólnego spotkania, powspominania, podziwiania swoich wnuków. Nasi najmłodsi uczniowie pod kierunkiem swoich pań przygotowali piękną uroczystość dla swoich Babć i Dziadziów. W pięknie udekorowanej sali uczniowie przedstawili program artystyczny. Wszyscy byli bardzo wzruszeni. Dzieci  cieszyły się, że mogą w tak odświętny sposób wyrazić swój szacunek dla miłych gości, natomiast goście z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które tyle wysiłku włożyły w przygotowanie uroczystości. Dzieci również obdarowały swoich bliskich własnoręcznie wykonanymi laurkami i kwiatami oraz zaprosili na kawę i słodki poczęstunek.

Wszystkim Babciom i Dziadziom życzymy dużo zdrowia i stu lat.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Różności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.