Dzień Babci i Dziadzia

Kochana Babciu, Kochany Dziadziu – zacznę zwyczajnie,
Że z Wami w domu jest po prostu fajnie:
I w deszczu, i w słotę, w smutku, i w radości,
Wspieracie i uczycie życia w miłości.
Dzisiaj za wszystko chcemy Wam dziękować,
I skromny bukiecik kwiatów darować!

Są takie dwa dni w roku, kiedy wnuczęta w szczególny sposób mogą wyrazić swoją miłość i wdzięczność kochanym babciom i dziadkom. 22 stycznia gościliśmy w progach naszej szkoły bardzo wielu gości. Przedszkolaki oraz nasi najmłodsi uczniowie pod kierunkiem swoich pań – Danuty Gierlak,  Anety Ladzińskiej oraz Bożeny Jakóbowicz przygotowali piękną uroczystość dla swoich babć i dziadziów. Wszyscy byli bardzo wzruszeni. Uczniowie cieszyli się, że mogą w tak odświętny i radosny sposób wyrazić swój szacunek dla babć i dziadków, natomiast goście z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które tyle wysiłku włożyły w przygotowanie uroczystości. Dzieci również obdarowały swoich bliskich własnoręcznie wykonanymi laurkami i kwiatami oraz zaprosiły na kawę i słodki poczęstunek.

Wszystkim Babciom i Dziadziom

życzymy samych pięknych chwil w życiu, dużo zdrowia, radości i stu lat!

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Różności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.