Dzień Babci i Dziadka

“Najlepiej jest u Dziadków, to każde dziecko wie.
Najlepiej jest u Dziadków, gdy smutno Ci i źle.
Choć przygód wciąż szukamy i poznać chcemy świat,
Najlepiej jest u Dziadków, tu każdy wraca rad!”

Jak co roku o tej porze nasi najmłodsi uczniowie – przedszkolaki zaprosili do naszej szkoły swoje Babcie i Dziadków. Uroczystość z okazji ich święta odbyła się ____ stycznia. W sali gimnastycznej, w otoczeniu pięknej dekoracji, dzieci przywitały licznie przybyłych gości. Mali artyści zapewnili im wiele atrakcji – było coś dla ducha i coś dla ciała. Wnuki przygotowały piękne przedstawienie, śpiewały piosenki i recytowały wiersze, chcąc wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom, którzy nie szczędzili braw po zakończeniu występu. Upominki, którymi przedszkolaki obdarowały przybyłych gości sprawiły dużo radości. Po występie w miłej atmosferze wszyscy spędzili czas przy słodkim poczęstunku.

Kochanym Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy zdrowia i miłych chwil w życiu!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Różności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.