Andrzejki

Andrzejki to specjalna okazja do zorganizowania ostatnich zabaw przed adwentem. W środę 29 w szkole panował magiczny nastrój, a  zadbały o to uczennice z Samorządu Uczniowskiego. Kornelia Ciosek (uczennica klasy VII) wraz z  Julią Kidacką (klasa VI) przepowiadały wszystkim chętnym przyszłość z kart, kolorów i liczb. Każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej przyszłej sympatii oraz losował karteczki, na których widniały nazwy zawodów przyszłości. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego. Każdy mógł  poznać swoją bliższą lub dalszą przyszłość, oczywiście z „przymrużeniem oka”. Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Lanie woskiem było punktem kulminacyjnym imprezy. Wszyscy bawili się wspaniale przy muzyce. Zabawy, śmiechu było wiele i już wszyscy z utęsknieniem czekamy na kolejne atrakcje za rok.